pondělí 4. ledna 2010

PF 2010Letošní PF se rovněž řadí do skupiny nahých aktů, které pravidelně s bratry vytváříme. Loni jsme vylezli na komín, teď na vysoký vrch Chotuc (254 m.n.m.). Kulisou se nám stal starý třešňový sad a panoráma polabské krajiny. Ač se to nezdá, fotografie vznikla 25. prosince a ten den zrovna foukal velmi studený vítr. Jako důkaz o těžkém vzniku fotografie se pokusím velmi volně interpretovat názor Honzy (modrý krepák), který řekl: "Proč to nefotíme v létě?".
Některé kritické ohlasy na letošní PF vyznívají ve smyslu, že za chvíli už nikdo nebude zvědavý na naše zadky. S tím nemůžu a nechci souhlasit, protože si myslím, že zadků není nikdy dost.
Přeji Vám vše dobré do roku 2010!

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Drahy Jiri, no jiz trinact dni cekam na tvou tradicni kazdorocni PF do sve e-mailove schranky a nakonec se ji dopidim az tu. Ztratil jsi zajem o uzivani vsech modernich komunikacnich prostredku? Vypada to,ze ano. Tolik jsem se tesila na nas tradicni vecer u oleju a lihu. Tak snad priste, to uz snad budu mit hotovo. A nebo jestli mas chut vseho zanechat, prijed na navstevu a prijdes na nove myslenky. Jeste posledni poznamka, nadherna kombinace nasi narodni trikolory v pozadi se zelenou. Velice decentni. A mimochodem chytre promyslene kam si stoupnout, kdyz vis kterym smerem vitr vane :-D K.